Το Live Πρόγραμμα...

Δευτέρα
  • 18:00 > 19:00
    Ας τα πει καλύτερα η μουσική
    Ανέστης Χατζηαντωνίου
  • 19:00 > 20:00
    Rock Around the Notes
    Μπάμπης Ανδρικόπουλος
  • 20:00 > 21:00
    Για τα μάτια σου μόνο
    Δημήτρης Θεολόγου
  • 21:00 > 22:00
    The Vagabond Show
    Brian Currin
  • 22:00 > 23:00
    Σε ξένη βάρκα
    Γιάννης Ανδρουλιδακης
  • 23:00 > 00:00
    Barber's Grooves
    Γιάννης Δαμόκας
Τρίτη
  • 18:00 > 19:00
    Ας τα πει καλύτερα η μουσική
    Ανέστης Χατζηαντωνίου
  • 19:00 > 20:00
    Βράχος είναι και κυλά
    ΑΝ 205 (Γιάννης Σ.)
  • 20:00 > 21:00
    Μουσικές Αναζητήσεις
    Θωμαίς Τιγκαράκη
  • 21:00 > 22:00
    Η Ώρα του Κρεμασμένου
    Θανάσης Κρεμασμένος
  • 22:00 > 23:00
    Άρωμα Βινυλίου
    Χάρης Γιαννακούλιας
  • 23:00 > 00:00
    Roman's Refug
    Ρωμανός Σπούλος
Tετάρτη
  • 17:00 > 18:00
    Τα τραγουδια λενε παντα την αληθεια
    Δήμητρα Τριανταφύλλου
  • 18:00 > 19:00
    Metal Αναζητήσεις
    Τάσος Τριάντης
  • 19:00 > 20:00
    Βράχος είναι και κυλά
    ΑΝ 205 (Γιάννης Σ.)
  • 20:00 > 21:00
    Για τα μάτια σου μόνο
    Δημήτρης Θεολόγου
  • 21:00 > 22:00
    Η 9η διαφωνία
    Κωνσταντίνος Σουλαντίκας
  • 22:00 > 23:00
    Metal Zone
    Γιάννης Χαριζάνης
  • 23:00 > 00:00
    Good Vibes
    Martin Kovacic
Πέμπτη
  • 18:00 > 19:00
    Ας τα πει καλύτερα η μουσική
    Ανέστης Χατζηαντωνίου
  • 19:00 > 20:00
    Rock Around the Notes
    Μπάμπης Ανδρικόπουλος
  • 20:00 > 21:00
    Για τα μάτια σου μόνο
    Δημήτρης Θεολόγου
  • 21:00 > 22:00
    Η Ώρα του Κρεμασμένου
    Θανάσης Κρεμασμένος
  • 22:00 > 23:00
    Τα τραγούδια της εβδομάδας
    Γιάννης Φλωράκης
  • 23:00 > 00:00
    Σε ξένη βάρκα
    Γιάννης Ανδρουλιδακης
Παρασκευή
  • 17:00 > 18:00
    Τα τραγουδια λενε παντα την αληθεια
    Δήμητρα Τριανταφύλλου
  • 18:00 > 19:00
    Ας τα πει καλύτερα η μουσική
    Ανέστης Χατζηαντωνίου
  • 19:00 > 20:00
    500 milla baci
    Διονύσης Ευγενίδης
  • 20:00 > 21:00
    Radio days and nights
    Διονύσης Ευγενίδης
  • 21:00 > 22:00
    Η Ώρα του Κρεμασμένου
    Θανάσης Κρεμασμένος
  • 22:00 > 23:00
    Shadows
    Τάσος Πολάλης
  • 23:00 > 00:00
    Shadows
    Τάσος Πολάλης
Σάββατο
  • 21:00 > 22:00
    Saturday's soundtrack
    Παναγιώτης Καπόλης
  • 22:00 > 23:00
    2 Hours of Great Music
    Gelale
  • 23:00 > 00:00
    2 Hours of Great Music
    Gelale
Κυριακή
  • 22:00 > 23:00
    2 Hours of Great Music
    Gelale
  • 23:00 > 00:00
    2 Hours of Great Music
    Gelale

Για τις άλλες ώρες παίζουν επιλογές των παραγωγών του Shelter radio χωρίς λόγια

Το πρόγραμμα του Σαββατοκύριακου

Σάββατο
  • 09:00 > 10:00
    Δήμητρα Τριανταφύλλου (Ε)
  • 10:00 > 11:00
    Δημήτρης Θεολόγου (Ε)
  • 11:00 > 12:00
    Θανάσης Κρεμασμένος (Ε)
  • 12:00 > 13:00
    Μπάμπης Ανδρικόπουλος (Ε)
  • 13:00 > 14:00
    Γιάννης Φλωράκης (Ε)
  • 14:00 > 15:00
    Θωμαίς Τιγκαράκη (Ε)
  • 15:00 > 16:00
    Brian Currin (Ε)
  • 16:00 > 17:00
    Γιάννης Χαριζάνης (Ε)
  • 17:00 > 18:00
    Βράχος είναι και κυλά (Ε)
    ΑΝ 205 (Γιάννης Σ.)
  • 18:00 > 19:00
    Ανέστης Χατζηαντωνίου (Ε)
  • 19:00 > 20:00
    Χάρης Γιαννακούλιας (Ε)
  • 20:00 > 21:00
    Ρωμανός Σπούλος (Ε)
  • 21:00 > 22:00
    Saturday's soundtrack
    Παναγιώτης Καπόλης
  • 22:00 > 23:00
    2 Hours of Great Music
    Gelale
  • 23:00 > 00:00
    2 Hours of Great Music
    Gelale
Κυριακή
  • 09:00 > 10:00
    Δήμητρα Τριανταφύλλου (Ε)
  • 10:00 > 11:00
    Δημήτρης Θεολόγου (Ε)
  • 11:00 > 12:00
    Θανάσης Κρεμασμένος (Ε)
  • 12:00 > 13:00
    Μπάμπης Ανδρικόπουλος (Ε)
  • 13:00 > 14:00
    Τάσος Πολάλης (Ε)
  • 14:00 > 15:00
    Τάσος Πολάλης (Ε)
  • 15:00 > 16:00
    Martin Kovacic (Ε)
  • 16:00 > 17:00
    Τάσος Τριάντης (Ε)
  • 17:00 > 18:00
    Βράχος είναι και κυλά (Ε)
    ΑΝ 205 (Γιάννης Σ.)
  • 18:00 > 19:00
    Ανέστης Χατζηαντωνίου (Ε)
  • 19:00 > 20:00
    Διονύσης Ευγενίδης (Ε)
  • 20:00 > 21:00
    Διονύσης Ευγενίδης (Ε)
  • 21:00 > 22:00
    Παναγιώτης Καπόλης (Ε)
  • 22:00 > 23:00
    2 Hours of Great Music
    Gelale
  • 23:00 > 00:00
    2 Hours of Great Music
    Gelale

Now playing: